Zestaw początkowy Nanoleaf Canvas Smarter Kit (9 paneli)
Ożyw swoją przestrzeń, tworząc unikalne dzieło sztuki, które rozświetli Twój dom, korzystając z zestawu startowego Nanoleaf Canvas Smarter Kit. W komplecie znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby rozpocząć przygodę z panelami świetlnymi Nanoleaf.
Wybierz miejsce w swoim wnętrzu i zaprojektuj własny układ paneli, który odzwierciedli Twoją osobowość i będzie harmonizować z aranżacją. Nanoleaf Canvas reaguje na dotyk – przesunięcie palcem w lewo lub w prawo, podwójne kliknięcie – każdy gest wywoła inny efekt świetlny.
W zestawie znajdziesz 9 paneli, jeden sterownik, 9 łączników, zasilacz oraz taśmę montażową.

Ponad 16 milionów kolorów
Za pomocą jednego dotknięcia aktywujesz wcześniej ustawioną scenę i cieszysz się dopasowanym oświetleniem do nastroju. Romantyczny wieczór, relaksująca atmosfera czy jasne, białe światło sprzyjające skupieniu – wybór należy do Ciebie.
Dodatkowo, wbudowany czujnik dźwięku sprawia, że oświetlenie Nanoleaf reaguje na odgłosy otoczenia. Doświadcz nowego wymiaru słuchania muzyki, a także, na przykład, na śmiech Twojego dziecka – wszystko to wprowadza wyjątkową atmosferę.

Funkcja Screen Mirror
Funkcja Screen Mirror całkowicie odmieni wieczory z filmami. Kolory z ekranu rozlewają się po całym pomieszczeniu, tworząc wrażenie, jakbyś był w samym centrum akcji. Cztery dostępne tryby dopasują się do klimatu filmu i Twojego nastroju.

Łatwa obsługa i szybka instalacja
Zarządzaj oświetleniem Nanoleaf za pomocą dołączonego kontrolera, Siri, Alexy, Google Assistant, aplikacji na telefon lub po prostu dotykając paneli. Wybierz metodę, która najbardziej Ci odpowiada.
Instalacja paneli jest prosta – nie wymaga wiercenia, wystarczy użyć dołączonej taśmy dwustronnej.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Wysokość | 150 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Zawartość zestawu | Zasilacz Elementy montażowe Instrukcja obsługi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Pilot |
| Typ | Oprawa oświetleniowa |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 1200 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 110–240 V |
| Moc | 2 W |









