Zyxel GS1900-24HPv2
Zyxel GS1900-24HPv2 to switch z 26 portami, który zapewnia wysoką przepustowość przełączania wynoszącą 52 Gb/s. 24 porty RJ-45 pozwalają na podłączenie wielu urządzeń, oferując pełną wydajność standardu Gigabit Ethernet. Dodatkowo, urządzenie dysponuje dwoma portami SFP, co umożliwia osiągnięcie prędkości 100 lub 1000 Mb/s w przypadku długodystansowych połączeń. Model Zyxel GS1900-24HPv2 można również zamontować w szafach Rack.

Power over Ethernet
Zyxel GS1900-24HPv2 wspiera standard PoE+ 802.3at z całkowitym budżetem mocy do 170 watów. Dzięki temu umożliwia elastyczną rozbudowę sieci, szczególnie dla urządzeń wymagających zasilania, takich jak bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery IP oraz telefony IP.

Łatwe i intuicyjne zarządzanie
Dla mniejszych przedsiębiorstw pragnących zarządzać nowoczesną infrastrukturą IT, Zyxel GS1900-24HPv2 oferuje przyjazny interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, umożliwiający konfigurację i zarządzanie funkcjami takimi jak VLAN, Guest VLAN oraz QoS. Asystent konfiguracji w czterech prostych krokach poprowadzi użytkownika przez początkowe ustawienia. To rozwiązanie nie tylko zapewnia wygodę i skraca czas instalacji, ale także jest bardzo pomocne dla personelu z ograniczonym doświadczeniem w IT.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 26 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 9,000 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 39 Mb/s |
| Bufor pamięci | 525 kB |
| Maksymalny pobór mocy | 206,5 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 24 |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający |
| Wysokość | 44 mm |
| Zarządzanie | Smart |
| Dodatkowe informacje | SNMP VLAN Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) |
| Złącza | SFP - 2 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.1 d IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 az IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at IEEE 802.3 p |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) SNMP v1/v2c/v3 |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 52 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |





