| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,272 x 0,272 mm |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 620 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Dodatkowe informacje | Czujnik światła otoczenia Technologia SmartImage Konstrukcja ZeroFrame Technologia EasyRead Technologia PowerSensor Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. (z funkcją ładowania) Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 88% sRGB: 101,7% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |











