| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 649 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Przejściówka USB-C -> USB |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Dodatkowe informacje | Czujnik światła otoczenia Technologia SmartImage Konstrukcja ZeroFrame Technologia EasyRead Technologia PowerSensor Wskaźnik LED Wbudowana kamera Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany mikrofon |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. (z funkcją ładowania) Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 128% Adobe RGB: 89% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |









