| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 5:4 |
| Wielkość plamki | 0,294 x 0,294 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 21 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 1,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 344 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed pyłem i zachlapaniem IP65 Wbudowany HUB USB |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Osłona na kable Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz Kabel USB |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 14 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Nie posiada |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 1024 (SXGA) |

















































