Powerbank Green Cell PowerPlay10S 10000mAh
GC PowerPlay10S to nowy etap w rozwoju Power Banków marki Green Cell. Producent wykorzystał najlepsze cechy modelu GC PRIME i wzbogacił go o najnowsze rozwiązania technologiczne, podnosząc go na wyższy poziom. Green Cell dodał dwa dodatkowe porty, tworząc Power Bank, który daje Ci przewagę w każdej sytuacji. W eleganckiej obudowie PowerPlay10S znajdują się niezwykle pojemne ogniwa litowo-polimerowe, które zapewnią Ci nawet do 36 godzin energii. Dodatkowo, powerbank posiada przycisk, który pokazuje aktualny poziom naładowania.

Wiele portów
Power bank GC PowerPlay10S został zaopatrzony w 3 szybkie porty, co pozwala na jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń. Port USB-C Power Delivery może być używany do ładowania urządzeń z mocą do 18W lub do ładowania samego Power Play’a. PowerPlay10S ma 2 porty USB-A z autorską technologią Ultra Charge oraz dodatkowy port USB-C przeznaczony do szybkiego ładowania samego Power Banka.

Pozwól mocy swobodnie płynąć
Funkcja Pass-Through umożliwia jednoczesne ładowanie Power Banku oraz wszystkich podłączonych do niego urządzeń. To pozwala zaoszczędzić czas i miejsce w bagażu. Dzięki Green Cell PowerPlay10S naładujesz nie tylko smartfona, ale także iPad Pro 2020 czy Nintendo Switch. Dodatkowo, bezpieczeństwo działania urządzenia zapewnia wysokiej jakości elektronika. PowerPlay10S jest również odporny na uszkodzenia, dzięki przemyślanej konstrukcji oraz materiałom, z których został wykonany.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 14 mm |
| Dodatkowe informacje | Ultra Charge Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OTP) Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Długość | 140 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |

















































