| Kolor | Czarno-srebrny |
| Liczba kanałów | 2.0 |
| Magnetofon | Nie |
| Loudness | Nie |
| Wysokość | 114 mm |
| Dodatkowe informacje | Bass Reflex Obsługa za pomocą aplikacji Timer Funkcja Sleep Timer Kodek: SBC, AAC Multiparowanie (do 8 urządzeń) XBS Master 4 presety EQ Regulacja wysokich i niskich tonów Funkcja Bluetooth Re-Master Regulator światła System dźwięku D.Bass Dźwięk przestrzenny Pamięć stacji FM: 30 stacji Automatyczne strojenie Aplikacja odtwarzacza (Windows / Mac OS) Wyświetlacz LED Automatyczne wyłączanie Zegar |
| Dołączone akcesoria | Pilot Kabel zasilający |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Odtwarzane nośniki | USB CD MP3-CD CD-R/RW |
| Radio | FM |
| Obsługiwane formaty plików | DSD WAV MP3 FLAC AAC AIFF |
| Equalizer | Tak |
| Rodzaje wejść | Wejście audio (3,5 mm) USB 2 szt. Optyczne AUX IN |
| Rodzaje wyjść | Wyjście słuchawkowe |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Moc maksymalna | 120 W |







