Podstawka chłodząca Trust Aura do laptopa
Podstawka chłodząca Trust Aura pomoże w utrzymaniu niskiej temperatury Twojego laptopa podczas intensywnych sesji gamingowych. Dzięki regulowanej wysokości podstawki, możesz zapewnić sobie wygodną, ergonomiczną pozycję w fotelu. Dodatkowo, podświetlenie RGB wzbogaci wygląd Twojego stylowego pokoju gracza.

Wygoda użytkowania
Trust Aura jest wyposażona w wentylator o średnicy 200 mm, który skutecznie chłodzi laptopa podczas grania. Jeśli Twoja gra nie wymaga dużej mocy, możesz przełączyć się na tryb cichy, aby cieszyć się delikatnym, orzeźwiającym powiewem.
Podstawka jest kompatybilna z laptopami o przekątnej do 17,3 cala. Możesz również dostosować kąt Trust Aura w 4 różnych ustawieniach, do wysokości 210 mm. Dzięki temu uzyskasz ergonomiczny kąt widzenia, który najlepiej Ci odpowiada.

Zjawiskowe podświetlenie RGB
Granice w grach są po to, aby je przekraczać, a podstawka Trust Aura nada Twojej konfiguracji do gier niesamowity wygląd. Dzięki regulowanemu, kolorowemu podświetleniu masz możliwość wyboru spośród 5 różnych trybów kolorów.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 25 - 30 dBA |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Elementy antypoślizgowe na nóżkach Podświetlenie RGB System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki |
| Wysokość | 26 mm |
| Średnica wentylatora | 200 mm |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 3.0 - 1 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Kompatybilność z laptopami | 17,3" |
| Materiały | Metal |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Przepływ powietrza | 68 CFM |
| Prędkość obrotowa | 450 - 700 obr./min. |























































