Inteligentna taśma LED Philips Hue White and Color Ambiance Play Gradient 55"
Odkryj prawdziwe doświadczenie kina domowego z taśmą LED Philips Hue White and Color Ambiance Play, która oferuje kolorowy gradient. Uzyskaj dynamiczne oświetlenie, które dostosowuje się do obrazu na ekranie. W zestawie znajdują się uchwyty do montażu na telewizorach ściennych lub stojących, przeznaczonych dla ekranów o przekątnej od 55" do 65"

Efekty oświetlenia surround
Płynnie łącz różnorodne kolory z jednej taśmy LED. Będą one harmonijnie przechodziły z jednego odcienia w drugi, tworząc niepowtarzalny efekt świetlny na ścianie za telewizorem.
Przekrocz granice. Odkryj magię oświetlenia surround. Taśma oświetleniowa Play z funkcją cieniowania barw oferuje kąt rozsyłu 45° i dynamicznie reaguje na to, co aktualnie wyświetlane jest na ekranie, potęgując emocje podczas oglądania filmów czy grania w gry.

Wymaga Hue Sync i Hue Bridge
Taśma oświetleniowa Philips Hue Play z funkcją cieniowania barw wymaga urządzenia Philips Hue Play HDMI sync box, aplikacji mobilnej Hue Sync oraz mostka Hue Bridge. Mostek umożliwia dodanie do 50 punktów świetlnych i akcesoriów w całym domu, tworzenie harmonogramów oraz zdalne sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca — zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz — za pomocą aplikacji Hue. Urządzenia Philips Hue Play HDMI sync box oraz mostek Hue Bridge są sprzedawane oddzielnie.
Philips Hue Play HDMI sync box oraz mostek Hue Bridge są dostępne osobno.

Rewolucja w oświetleniu domowym
Philips Hue to jedyna marka inteligentnego oświetlenia, która umożliwia łatwe synchronizowanie kolorowego oświetlenia smart z obrazem na ekranie - filmem lub grą. Innowacyjna technologia Hue Sync rejestruje wyświetlany obraz filmu lub gry i natychmiast tworzy skrypt, który pozwala na synchronizację oświetlenia z telewizorem.

| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Moc | 20 W |
| Dodatkowe informacje | Wymaga Hue Bridge Wymaga Philips Hue Play HDMI sync box |
| Typ | Zestaw |
| Długość | 2,16 m |
| Łączność | ZigBee (z mostkiem Hue) |
| Funkcje | Regulacja temperatury koloru Efekt rozproszonego światła Zmieniające się kolory (LED) Zmiana światła w rytm muzyki Regulacja jasności |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Zasilacz Elementy montażowe |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | RGB |
| Możliwość cięcia | Nie |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |













