| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 34 mm |
| Dodatkowe informacje | Elementy antypoślizgowe na nóżkach Podświetlenie RGB Wyświetlacz LCD Hub USB Regulacja nachylenia podstawki |
| Zasilanie | DC 5V |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 18" |
| Średnica wentylatora | 115 mm |
| Materiały | Plastik Aluminium |
| Przepływ powietrza | 72 CFM |
| Prędkość obrotowa | do 1200 obr./min |







