Powerbank Xtorm 20000mAh 20W
Powerbank Xtorm 20W jest wyposażony w bardzo pojemną baterię o pojemności 20 000 mAh. Dodatkowo zastosowane technologie umożliwiają szybkie ładowanie większości Twoich urządzeń. Dzięki licznym portom masz możliwość ładowania kilku urządzeń jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić czas.
Co więcej, powerbank charakteryzuje się geometrycznym wzorem oraz matowym, przyjemnym w dotyku wykończeniem, co sprawia, że akcesorium jest zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Geometryczna obudowa zabezpiecza powerbank przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami.

Inteligentne rozwiązania
Powerbank Xtorm został stworzony z myślą o szybkim ładowaniu iPhone'a 12 z mocą 20W. Posiada technologie, które zapewniają kompatybilność wstecz z wszystkimi starszymi urządzeniami.
Powerbank dysponuje trzema portami ładowania, co pozwala na jednoczesne ładowanie trzech urządzeń. Dodatkowo akcesorium jest w stanie naładować smartfon, tablet / iPad, kontroler PlayStation / Xbox, kamerę, GoPro, słuchawki douszne / AirPods, słuchawki, przełącznik Nintendo, mini drony i inne.

Stworzony dla profesjonalistów
Marka Xtorm dostarcza mobilne rozwiązania, które umożliwiają ładowanie baterii urządzeń mobilnych w trakcie podróży, w pracy lub w domu. Powerbanki Xtorm zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych fotografach, operatorach kamer, sportowcach i innych. Produkty te cechują się dużą wytrzymałością, a niektóre modele potrafią naładować nawet drona.

| Kolor | Szary |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Wysokość | 26 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 1 A 2,2 A 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Długość | 136 mm |



























































