Powerbank Xtorm Fuel 10000mAh 20W
Powerbank Xtorm Fuel jest wyposażony w bardzo pojemną baterię o pojemności 10 000 mAh. Dodatkowo, zastosowane technologie umożliwiają szybkie ładowanie większości Twoich urządzeń. Dzięki licznym portom możesz jednocześnie ładować kilka urządzeń, co pozwala zaoszczędzić czas.
Powerbank Fuel posiada uchwyt w obudowie, co pozwala na przymocowanie go do plecaka. Umożliwia to również ładowanie akcesorium za pomocą panelu słonecznego, który czerpie energię ze słońca.

Inteligentne rozwiązania
Powerbank Xtorm Fuel można ładować za pomocą panelu słonecznego zamontowanego na urządzeniu lub przez standardowe gniazdko elektryczne. Wyposażony jest w chip APM, który chroni przed przeładowaniem i przegrzaniem ładowanych urządzeń.
Akcesorium dysponuje 2 portami USB oraz 1 portem USB-C PD 20W, co pozwala na jednoczesne ładowanie 3 urządzeń. Fuel jest w stanie ładować takie urządzenia jak tablet, GPS czy nowoczesne smartfony.
Dodatkowo, Fuel posiada certyfikat IPX4, co zapewnia odporność na lekkie zachlapania. Powerbank jest również wyposażony w wbudowaną latarkę LED.

Stworzony dla profesjonalistów
Marka Xtorm dostarcza mobilne rozwiązania, które umożliwiają ładowanie baterii urządzeń mobilnych w trakcie podróży, w pracy lub w domu. Powerbanki Xtorm zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych fotografach, operatorach kamer, sportowcach i innych. Produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością, a niektóre modele potrafią naładować nawet drona.

| Kolor | Szary |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C Karabińczyk |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Technologia Power Delivery Panel słoneczny SunPower® Funkcja latarki Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 21 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,2 A 2 A 3 A 1,5 A 1,67 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Długość | 165 mm |





































































