Powerbank Xtorm 10000mAh
Powerbank Xtorm jest wyposażony w bardzo pojemną baterię o pojemności 10 000 mAh. Posiada odporność na zachlapania, co potwierdza certyfikat IPX4. Dzięki licznym portom możesz szybko naładować swoje urządzenia. Dodatkowo, w obudowie znajduje się specjalny uchwyt, który umożliwia przymocowanie akcesorium do plecaka lub torby.

Inteligentne rozwiązania
Powerbank Xtorm dysponuje jednym portem ładowania USB-C z technologią Power Delivery, który umożliwia ładowanie z mocą 20W. Oprócz tego, ma 2 porty USB do ładowania. Dzięki temu możesz jednocześnie naładować 3 urządzenia, takie jak tablet, GPS czy smartfon.
Powerbank został wzbogacony o matę solarną, co pozwala na ładowanie za pomocą energii słonecznej. Możesz go również ładować przez standardowe gniazdko elektryczne. Dodatkowo, posiada wbudowany chip APM, który chroni przed przeładowaniem i przegrzaniem zarówno samego akcesorium, jak i ładowanych urządzeń.
Ma także wbudowaną latarkę, która pozwala na oświetlenie wnętrza namiotu lub sprawdzenie usterki roweru w czasie zmierzchu.

Stworzony dla profesjonalistów
Marka Xtorm dostarcza mobilne rozwiązania, które umożliwiają ładowanie baterii urządzeń mobilnych w trakcie podróży, w pracy lub w domu. Powerbanki Xtorm zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych fotografach, operatorach kamer, sportowcach i innych. Produkty te charakteryzują się dużą wytrzymałością, a niektóre modele potrafią naładować nawet drona.

| Kolor | Czarno-pomarańczowy |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C Karabińczyk |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Technologia Power Delivery Panel słoneczny SunPower® Funkcja latarki Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 21 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,2 A 2 A 3 A 1,5 A 1,67 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Długość | 165 mm |









































































