Lampka z czujnikiem ruchu Yeelight Closet Light A60 Czarna
Czy kiedykolwiek próbowałeś znaleźć coś w szafie po zmroku? Wyłączone światło często utrudnia odnalezienie czegokolwiek, a zapalając je, możesz obudzić innych domowników. Z Yeelight zapomnisz o takich kłopotach.
Ultracienka lampka o długości 60 centymetrów z czujnikiem ruchu Closet Light A60 włączy się automatycznie, gdy tylko wykryje Twoją obecność, oferując przyjemne dla oczu oświetlenie o temperaturze barwowej 2700 K, którego jasność możesz dostosować.

Wbudowany czujnik ruchu
Nie musisz już szukać odpowiednich przycisków w ciemności. Lampka Yeelight Closet Light A60 jest wyposażona w precyzyjny czujnik ruchu, który działa w zasięgu do 4 m z przodu i do 2 m po bokach pod maksymalnym kątem 120°.
Dzięki temu Closet Light automatycznie włączy światło, gdy tylko wykryje Twoją obecność. Poruszanie się po mieszkaniu i szukanie czegokolwiek po zmroku stało się znacznie łatwiejsze.

Przyjazne dla wzroku światło o regulowanej jasności
Lampka Yeelight Closet Light A60 emituje ciepłe, przyjazne dla oczu światło o temperaturze barwowej 2700 K, co pozwala na optymalne oświetlenie każdego zakątka.
Dodatkowo, jasność oświetlenia jest regulowana, co umożliwia lepsze dostosowanie jej do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz przyzwyczajeń.

Oszczędność energii elektrycznej
Lampka Yeelight Closet Light A60 została wyposażona w inteligentny czujnik światłoczuły, który monitoruje warunki w otoczeniu.
Gdy w pomieszczeniu jest ciemno, lampka włączy się po wykryciu Twojej obecności. Natomiast w jasnych warunkach światło nie zostanie uruchomione, co pozwala na oszczędność energii. Możesz również ręcznie włączyć Closet Light o dowolnej porze dnia — wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk.

Wygodne ładowanie i długi czas pracy
Nie musisz się martwić, że lampka Yeelight Closet Light A60 szybko przestanie działać. Została ona wyposażona w mocny akumulator, który zapewnia zaskakująco długi czas użytkowania.
Przy założeniu umiarkowanego użytkowania, jedno ładowanie wystarczy na około 4-6 miesięcy. Aby naładować lampkę, wystarczy podłączyć ją do źródła zasilania za pomocą portu USB-C.

| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator |
| Wysokość | 9 mm |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana bateria |
| Typ | Nocna |
| Łączność | Nie obsługuje |
| Sterowanie | Automatyczne Panel sterowania na obudowie |
| Czujniki | Czujnik ruchu Czujnik zmierzchu |
| Zawartość zestawu | Elementy montażowe |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 5 V |
| Moc | 2,4 W |









