LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 1
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 2LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 2
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 3LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 3
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 4LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 4
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 5LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 5
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 6LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 6
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 2
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 3
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 4
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 5
LG 55NANO753PR - 672804 - zdjęcie 6
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Kabel i złączka ART AL-05 katowyKabel i złączka ART AL-05 katowy
Antena OPTICUM BX 1000+ Olympia ComboAntena OPTICUM BX 1000+ Olympia Combo
Pozostałe STRONG STRONG LEAP UNAPozostałe STRONG STRONG LEAP UNA
Pozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TVPozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TV
Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2
Antena TechniSat DIGITENNE TT4Antena TechniSat DIGITENNE TT4
Antena TechniSat SLIMTENNE CE UHDAntena TechniSat SLIMTENNE CE UHD
Antena TechniSat TECHNIDISH 80Antena TechniSat TECHNIDISH 80
Antena TechniSat SMARTTENNE 5 HDAntena TechniSat SMARTTENNE 5 HD
Listwa zasilająca HSK DATA ACAR MiniListwa zasilająca HSK DATA ACAR Mini
Opinie
4,8/5
(73 opinie)
5
Opinie użytkowników (73)
Paweł
Paweł
4 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
Lg43nano753
Witam telewizor posiadam już od 2mc działa bdb obraz jest ładny a dźwięk jak na tv dobry nawet słychać bass Tv posiada w ustawieniach filtr światła niebieskiego oraz czujnik światła dzięki temu obraz jest rozjaśniany w dzień a w nocy przyciemniany.obraz po odpowiednich ustawieniach jest osty i płynny jak na 60Hz imput lag na poziomie 9,7ms. Menu trochę długo się wgrywa ale to nie wyścigówka ;) ramki tv na bokach i górze mają 5mm matryca w tym TV to VA nie ips dzięki temu czerń i kontrast jest lepsza niż w ips ale kąty widzenia gorszę coś za coś Tv używam głównie do oglądania TV YouTube i filmów z pendriva i tu się świetnie sprawuje. Posiada też BT I świetnie łączy się z głośnikiem
... Rozwiń dalej
radtar
radtar
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50" - 54"
Udany zakup
... Rozwiń dalej
Bożena
Bożena
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Niski poziom obsługi
Andrzej
Andrzej
Potwierdzony zakup
OK
Produkt spełnił moje oczekiwania Świetny stosunek jakości do ceny działa bez zarzutu polecam
Tomasz
Tomasz
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Telewizor. Polecam
Karina
Karina
4 lata temu
Monia87
Monia87
Beata
Beata
kupiłbym znowu
Model godny polecenia
Damian
Damian
Super
Wart swojej ceny działa bez zarzutu. Najlepszy jest ten pilot - mega ułatwia obsługę. polecam
Dawid
Dawid
Polecam
Świetny stosunek jakości do ceny dobrze wykonany Polecam
Arkadiusz
Arkadiusz
Tv
Wszystko zgodne z opisem Pełna satysfakcja
Szymon
Szymon
wysoka jakość
Do playstation w sam raz, nie za duży i nie za mały, jest 4k i HDR, więc wszystko co najważniejsze.
Edyta
Edyta
Polecam, rewelacyjny produkt Super produkt w świetnej cenie... Rozwiń dalej
Tomek
Tomek
Super produkt w świetnej cenie... Rozwiń dalej
Dante
Dante
100% satysfakcji, polecam... Rozwiń dalej
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Dorota Jarmoc
Dorota Jarmoc
Awatar użytkownika Kuba
Kuba