Monitor gamingowy iiyama G-Master G2766HSU Red Eagle
To, jak szybko zareagujesz na to, co dostrzegasz, zazwyczaj wpływa na wynik potyczki. Z monitorem do gier iiyama G-Master G2766HSU Red Eagle Curved zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą przesądzić o zwycięstwie. Ekstremalnie krótki czas reakcji matrycy zapewnia wysoką płynność obrazu, co pozwoli Ci na precyzyjniejsze celowanie. Dodatkowo znakomite kolory i dynamika wyświetlania sprawią, że rozgrywka wciągnie Cię bez reszty.

Technologia FreeSync™ Premium
Zapomnij o rozdzieraniu obrazu i ciesz się niezwykle płynną rozgrywką z monitorem iiyama G-Master G2766HSU Red Eagle. Dzięki technologii AMD FreeSync™ Premium, eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej złożonych animacji i zapewnia płynny obraz, niezależnie od liczby klatek wyświetlanych na sekundę, wydobywając z gry to, co najlepsze.

Częstotliwość odświeżania 165 Hz i czas reakcji 1 ms
Delektuj się wyjątkową płynnością obrazu, dzięki matrycy o wysokiej częstotliwości odświeżania. Dzięki niej zarówno gry, jak i filmy zachwycają dynamiką, a śledzenie kursora myszy na ekranie staje się jeszcze bardziej precyzyjne. Wyższa częstotliwość sprawia, że klatki obrazu są częściej odświeżane w ciągu sekundy, co powoduje lepsze odwzorowanie ruchu, a tym samym bardziej realistyczne wrażenia.
Szybki czas reakcji to kluczowy element w każdej grze. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze wyraźny, a wrażenia z rozgrywki niezapomniane.

Funkcja Black Tuner i tryb gry
Dostrzegaj ukrytych przeciwników w ciemnych zakamarkach i szybciej reaguj na ich atak dzięki funkcji Black Tuner. Ta funkcjonalność umożliwia regulację jasności oraz dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji, co sprawia, że mroczne miejsca, w których czają się wrogowie, nie będą Ci straszne. Co więcej, z monitorem G2766HSU możesz wybrać jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub dostosować i zapisać swoje ulubione ustawienia obrazu.

Zakrzywiony design
Monitor iiyama G-Master G2766HSU Red Eagle przeniesie Cię do serca każdej rozgrywki. Zakrzywienie ekranu 1500R, inspirowane krzywą ludzkiego oka, zapewnia komfort i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając na pełne zanurzenie w grze.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 30 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 438 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Dodatkowe informacje | 5-kierunkowy joystick Zakrzywienia ekranu - 1500R Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 165 Hz |
| Głośniki | Tak |

























































