Yeelight Lampka do szuflady z czujnikiem ruchu (4 szt.)
Lampka Drawer Light od Yeelight to funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w szafkach, kredensach czy szufladach. Dzięki niej bez trudu znajdziesz potrzebne przedmioty po zmroku. Wytrzymała bateria pozwala na utrzymanie lampki w trybie czuwania przez okres od 2 do 4 miesięcy.

Wielofunkcyjne akcesorium
Lampkę Drawer Light można umieścić w niewielkiej szafce lub szufladzie, a jej grubość wynosząca jedynie 11 mm sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca. Jej biały kolor sprawia, że doskonale wkomponuje się w różnorodne wnętrza. Lampka jest idealna nie tylko do szuflad, ale także do szafek, kredensów itp. Dzięki niej łatwo odnajdziesz potrzebne przedmioty po zmroku.

Prosta obsługa
Użytkowanie Drawer Light jest bardzo komfortowe. Lampka wyposażona jest w przycisk, który umożliwia włączenie lub wyłączenie urządzenia oraz ustawienie trybu automatycznego. W tym trybie, dzięki czujnikowi podczerwieni, lampka aktywuje się po otwarciu szafki i wyłącza 3 sekundy po jej zamknięciu.

Szybki i łatwy montaż
Montaż lampki jest niezwykle prosty i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy umieścić samoprzylepną ramkę w wybranym miejscu, a następnie zamontować na niej lampkę. Drawer Light posiada baterię o pojemności 300 mAh, co pozwala na utrzymanie urządzenia w trybie czuwania przez 2 do 4 miesięcy (przy użytkowaniu 3 razy dziennie). Baterię można naładować w ciągu godziny za pomocą portu USB-C.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 15 lm |
| Wysokość | 11 mm |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 300 mAh wbudowany akumulator 300 mAh |
| Czujniki | Czujnik ruchu |
| Łączność | Nie obsługuje |
| Sterowanie | Automatyczne Panel sterowania na obudowie |
| Typ | Nocna |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 5 V |
| Moc | 0,15 W |
| Zawartość zestawu | Lampka - 4 szt. |
| Cena jednostkowa | 21,25 zł / szt. |
| Ilość w pakiecie | 4 |















