Zestaw do rozszerzenia podłużnej lampy Philips Hue Play Biały
Lampa podłużna Philips Hue Play stanowi element rozszerzający (zasilacz nie jest dołączony) do podłączenia do istniejących lamp Hue Play.
Zaprojektuj niepowtarzalny klimat dzięki białemu i kolorowemu oświetleniu. Synchronizuj światło z domowymi multimediami, aby zwiększyć emocje podczas grania, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Wykorzystaj dołączone stojaki, aby ustawić lampy w pionie, położyć je w poziomie lub zamontować za telewizorem.
Lampa Hue Play nie wymaga skomplikowanego okablowania za telewizorem ani zajmowania wielu gniazdek. Trzy inteligentne lampy podłużne Hue Play można podłączyć do jednego źródła zasilania, pozostawiając wystarczająco dużo gniazd dla innych urządzeń.
Uwaga: do działania zestawu potrzebna jest główna lampa Philips Hue Play, która zawiera zasilacz (sprzedawany oddzielnie). Zestaw rozszerzający nie zawiera zasilacza i nie będzie działać bez lampy głównej.

Szeroka gama białego i kolorowego światła
Zaprojektuj atmosferę dostosowaną do Twoich potrzeb i oświetl swój dom białym światłem w odcieniach od ciepłego do zimnego. Eksperymentuj z różnymi stylami przez cały rok — wybieraj z bogatej palety białego światła, od jasnego, wyraźnego światła przypominającego wiosenny powiew wiatru, przez ciepłe białe światło jak letnie słońce, aż po zimny odcień mroźnego poranka. Aby skorzystać z tej funkcji, potrzebna jest łączność z mostkiem Philips Hue (sprzedawanym oddzielnie).
Zmień atmosferę w swoim domu jednym przyciskiem. Wykorzystaj ponad 16 milionów kolorów i 50 000 odcieni, od chłodnego białego światła do jego ciepłej wersji, aby tworzyć wyjątkowe chwile, uzyskać odpowiedni nastrój na imprezę lub po prostu zrelaksować się wieczorem.

Zwiększ emocje podczas oglądania filmów, grania i słuchania muzyki
Synchronizuj oświetlenie z filmem lub grą wyświetlaną na ekranie (telewizora lub komputera) lub z muzyką. Światła będą dynamicznie reagować, zmieniając kolor i intensywność w zależności od obrazu lub rytmu muzyki.
Dodatkowo możesz podkreślić atmosferę domowego kina, tworząc kinowe aranżacje świetlne. Miliony dostępnych kolorów pozwalają na skonfigurowanie niezliczonych opcji oświetlenia.

Pełna zdalna kontrola dzięki mostkowi Hue
Podłącz oświetlenie Philips Hue Play do mostka Hue Bridge (sprzedawany oddzielnie), aby korzystać z nieograniczonych możliwości systemu.
Zacznij odkrywać nieskończone opcje. Steruj światłem za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji mobilnej Philips Hue lub dedykowanych regulatorów Philips Hue. Ustaw automatyczne harmonogramy oświetlenia, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue.
Philips Hue współpracuje również z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home, co umożliwia głosowe sterowanie oświetleniem.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 42 W |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Wysokość | 36 mm |
| Łączność | Zigbee ZigBee |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilny z Hue Bridge Ochrona IP20 Wymaga lampy głównej |
| Typ | Oprawa oświetleniowa |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Zawartość zestawu | Lampa Elementy montażowe Instrukcja obsługi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 24 V |
| Funkcje | Zmieniające się kolory Efekt rozproszenia światła Synchronizacja światła z filmami, grami oraz muzyką |
| Regulacja jasności | Tak |





















