Monitor gamingowy Dell S2722DGM
Zachwycający wygląd oraz niezwykle szeroka funkcjonalność – to sprawia, że monitor Dell S2722DGM staje się narzędziem, które pozwoli Ci na nowo odkryć świat gier. Solidna budowa w połączeniu z panelem VA WQHD zapewnia doskonałe wrażenia z gry w każdym detalu. Intensywne kolory, najdrobniejsze detale oraz błyskawiczny czas reakcji to cechy, które pomogą Ci osiągnąć sukces na wirtualnych polach bitwy. Odkryj gamingowy monitor Dell S2722DGM.

Pędź do zwycięstwa
Matryca z częstotliwością odświeżania 165 Hz zapewnia, że wyświetlane obrazy będą jeszcze bardziej realistyczne. Wysoka częstotliwość odświeżania pozwala na wyświetlenie większej liczby klatek na sekundę. W efekcie ruch jest odwzorowywany płynniej niż kiedykolwiek wcześniej.
Gra staje się bardziej wyrazista, a czas reakcji wynoszący 1 ms (MPRT) sprawia, że piksele zmieniają kolor niemal natychmiast, eliminując rozmycie ruchu.
Zanurz się w akcji podczas szybkiej, dynamicznej i płynnej rozgrywki dzięki technologii AMD FreeSync™ Premium. Monitor obsługuje funkcję VRR dostępną na konsolach do gier.

Zanurz się w detalach
Na ekranie o przekątnej 27” z zakrzywionym panelem WQHD zobaczysz o 77% więcej treści niż w Full HD. Technologia panelu VA zapewnia wysoki współczynnik kontrastu 3000:1, co pozwala uzyskać głębsze czernie i jaśniejszą biel. Dzięki pokryciu palety sRGB na poziomie 99% kolory są niezwykle żywe przy szerokim kącie widzenia (178 stopni).
Ekran o krzywiźnie 1500R oraz 3-stronną wąską ramką dostarczy Ci realistycznych wrażeń podczas gry, zwiększając pole widzenia oraz redukując zniekształcenia, odblaski i refleksy.

Zaprojektowany z myślą o graczach
- Wspaniałe oświetlenie – nowa, unikalna oprawa rozświetla otoczenie, umożliwiając grę nawet w słabym świetle.
- Skuteczne chłodzenie – otwory wentylacyjne efektywnie rozpraszają ciepło, co pozwala na długie godziny grania.
- W pełni regulowana podstawka – nowa, smukła, zwężająca się podstawa z możliwością regulacji wysokości i nachylenia. Geometryczna podstawa jest stabilna i zajmuje mniej miejsca, co pozwala na umieszczenie wszystkich dodatkowych akcesoriów do gier.
- Pełna personalizacja – trzy profile zdefiniowane przez użytkownika oferują jeszcze więcej możliwości dostosowania. Czasomierz, licznik klatek na sekundę oraz stabilizator ciemności umożliwiają kompleksowe zarządzanie liczbą klatek, jasnością, cieniami itp. Nowy joystick oraz przyciski skrótów na tylnym panelu monitora ułatwiają nawigację w menu ekranowym.
- Wygodny montaż – wystarczy zamocować monitor w wybranym miejscu za pomocą gniazd Quick Release na tylnym panelu monitora. Montaż jest szybki i prosty.

Przyjazny dla oczu
Zarządzanie jasnością przy użyciu prądu stałego sprawia, że obraz na ekranie nie migocze, co zapewnia komfort podczas oglądania. Dodatkowo, oprogramowanie ComfortView redukuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, co pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długich sesji grania.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 25 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,2 W |
| Wysokość (z podstawą) | 393 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Technologia Acer ComfyView Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 165 Hz 144 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |



































































