Inteligentna żarówka Philips Hue White Filament C37 E14
Tradycyjny design retro w kompaktowej wersji. Żarówka świecowa Filament posiada zwinięty wewnętrzny żarnik oraz podstawę E14, co czyni ją idealnym wyborem do niewielkich opraw, w których pragniesz uzyskać vintage'owy styl z nowoczesnymi akcentami.

Dostosuj białe światło do swoich wymagań
Żarówka Philips Hue White Filament emituje przyjemne białe światło. Prosta opcja przyciemniania umożliwia dostosowanie natężenia światła od rana do wieczora, aby spełnić Twoje potrzeby.

Proste sterowanie dzięki technologii Bluetooth
Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj oświetlenie za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępnej na iOS i Android). Aplikacja umożliwia kontrolowanie maksymalnie 10 źródeł światła (żarówek i lamp Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.

Pełna zdalna kontrola dzięki mostkowi Hue
Podłącz żarówkę Philips Hue White Filament C37 do mostka Hue Bridge (sprzedawanego oddzielnie), aby odkryć nieograniczone możliwości systemu.
Zacznij odkrywać niezliczone opcje. Steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji mobilnej Philips Hue lub dedykowanych regulatorów Philips Hue. Ustawiaj automatyczne harmonogramy, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać potencjał systemu Philips Hue.
Philips Hue współpracuje również z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit oraz Google Home, co umożliwia głosowe sterowanie oświetleniem.

| Klasa energetyczna | G |
| Żywotność | 15 000 h |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 28 W |
| Strumień świetlny | 300 lm |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 1 szt. |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Microsoft Cortana, Apple HomeKit) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2100 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E14 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Moc | 4,5 W |









