Inteligentna żarówka Philips Hue White Ambiance Filament G93 E27
Inteligentna żarówka Philips Hue White Ambiance Filament G93 łączy w sobie klasyczny styl vintage z nowoczesnymi funkcjami. Posiada zwinięty wewnętrzny żarnik, umożliwia regulację temperatury barwowej białego światła oraz oferuje pełen zestaw inteligentnych opcji oświetleniowych.
Ta żarówka pozwoli Ci nadać pomieszczeniom unikalny charakter. Dzięki niej stworzysz ponadczasowy wygląd żarówki Edisona z charakterystycznym żarnikiem wewnątrz oraz przezroczystą kulą.

Dostosuj białe światło do swoich wymagań
Żarówka Philips Hue White Ambiance Filament G93 emituje przyjemne białe światło. Prosta możliwość przyciemniania zapewnia odpowiednią ilość światła od rana do wieczora, dostosowując oświetlenie do Twoich potrzeb.

Proste sterowanie dzięki technologii Bluetooth
Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępnej na iOS i Android). Aplikacja umożliwia kontrolowanie maksymalnie 10 źródeł światła (żarówki i lampy Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.

Pełna zdalna kontrola dzięki mostkowi Hue
Podłącz żarówkę Philips Hue White Ambiance Filament G93 do mostka Hue Bridge (sprzedawanego oddzielnie), aby korzystać z nieograniczonych możliwości systemu.
Zacznij odkrywać nieskończone opcje. Steruj światłem za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji mobilnej Philips Hue lub dedykowanych regulatorów Philips Hue. Ustawiaj automatyczne harmonogramy oświetlenia, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue.
Philips Hue współpracuje również z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home, co umożliwia głosowe sterowanie oświetleniem.

| Klasa energetyczna | G |
| Żywotność | 15 000 h |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 40 W |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 1 szt. |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Microsoft Cortana, Apple HomeKit) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2200 K - 4500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Moc | 7 W |









