Philips Hue White and color ambiance Taśma LED gradient 1m
Z wykorzystaniem technologii gradientowej oraz elastycznej budowy, przedłużenie taśmy świetlnej Philips Hue o długości 1m oferuje idealne połączenie kolorowego oświetlenia w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Stwórz niepowtarzalny klimat i pokryj szerszy obszar mieszanką kolorowych świateł. Wygodnie włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj oświetlenie za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępnej na iOS i Android). Aplikacja umożliwia kontrolowanie maksymalnie 10 źródeł światła (żarówki, taśmy i lampy Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.

Niezwykły klimat
Zmień swoje wnętrze dzięki palecie milionów kolorów światła – szybko i łatwo stwórz atmosferę odpowiednią na każdą okazję. Jednym dotknięciem możesz uzyskać świąteczny nastrój idealny na domowe przyjęcie, przekształcić salon w kino, zmienić wygląd swojego domu za pomocą różnych odcieni światła i wiele więcej.
Inteligentne taśmy Philips Hue oferują przyjemne białe światło. Prosta opcja przyciemniania zapewnia odpowiednią ilość światła od rana do wieczora, dostosowując oświetlenie do Twoich potrzeb.
Płynnie łącz różne kolory świateł z jednej taśmy LED. Będą one gładko przechodziły z jednego odcienia w drugi, tworząc wyjątkowy efekt świetlny na ścianie za telewizorem.

Formuj, tnij lub wydłużaj
Całkowicie elastyczny, gradientowy pasek świetlny pozwala na formowanie i wyginanie go, aby dopasować do przestrzeni. Przymocuj gradientowe przedłużenie taśmy świetlnej, aby uzyskać większe powierzchnie lub przytnij pasek na wymiar, aby zmieścił się w mniejszych miejscach.
Rozszerz swoją gradientową taśmę LED Philips Hue do 10 metrów za pomocą 40-calowych przedłużek. Zakryj większe obszary kolorowym i spójnym połączeniem światła, na przykład oświetleniem wnęki w całym pomieszczeniu lub pod łóżkiem. Produkt ten może być używany wyłącznie do przedłużenia gradientowej taśmy LED Philips Hue.

Odkryj wszystkie możliwości
Zwiększ funkcjonalność inteligentnego oświetlenia Philips Hue w swoim domu, dodając mostek Philips Hue Bridge (sprzedawany oddzielnie). Mostek Hue umożliwia dodanie nawet 50 punktów świetlnych, którymi możesz zarządzać w całym domu i ogrodzie. Możesz ustalać harmonogramy automatycznego włączania światła, sprawiając, że Twój dom stanie się naprawdę inteligentny. Synchronizuj oświetlenie z filmami, grami i muzyką, aby podnieść poziom domowej rozrywki. Steruj oświetleniem zdalnie lub dodaj do systemu dodatkowe akcesoria, takie jak czujniki ruchu czy pilot do sterowania światłem (regulator przyciemnienia).

| Żywotność | 25 000 h |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue Stopień ochrony IP20 Możliwość wydłużania oraz skracania długości taśmy Wymaga jednostki bazowej Hue Play gradient lightstrip Długość 1m Ochrona IP20 Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie |
| Łączność | Bluetooth |
| Zawartość zestawu | Taśma LED |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 12,3 W |
| Typ | Przedłużenie |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) Regulacja jasności |
| Możliwość cięcia | Tak |
| Długość | 1 m |











