Powerbank Belkin Magnetic Wireless
Powerbank Belkin Magnetic Wireless korzysta z technologii MagSafe, nie zasłaniając obiektywu iPhone'a 12. Dzięki temu możesz korzystać z telefonu podczas ładowania. Jego smukła budowa i niewielka waga sprawiają, że jest doskonałym towarzyszem podróży.

Nie tracisz żadnej chwili
Belkin Magnetic Wireless działa bezprzewodowo i nie zakrywa obiektywu w telefonie iPhone 12, co pozwala na nagrywanie i robienie zdjęć nawet podczas ładowania, aby nie przegapić żadnego ważnego momentu.

Prosta obsługa
Możesz ładować telefon nawet wtedy, gdy sam powerbank wymaga doładowania, dzięki funkcji pass-through. Dodatkowo, telefon można ładować w etui zgodnym z technologią MagSafe.
Wskaźnik LED na powerbanku informuje, kiedy konieczne jest jego naładowanie, co pozwala na pełną gotowość za każdym razem.

| Kolor | Biały |
| Pojemność nominalna | 2 500 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Wysokość | 13 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED |
| Długość | 97 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |



























































