| Kolor | Czarno-srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,248 x 0,248 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 14 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 369 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | Nie |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |























































