Inteligentna żarówka Philips Hue White Ambiance 2xE27 800lm
Zestaw dwóch inteligentnych żarówek LED E27 Philips Hue White Ambiance jest kompatybilny z większością lamp. Umożliwiają one wybór światła w pełnym zakresie temperatur barwowych, od zimnego do ciepłego, a także oferują bezprzewodową funkcję natychmiastowego przyciemniania.
Ciesz się wieczornym relaksem przy ciepłym, złotym świetle lub zyskaj energię o poranku dzięki chłodnemu, lekko niebieskiemu oświetleniu.

Przyjemne białe światło z regulacją
Philips Hue White Ambiance emituje białe światło o mocy porównywalnej do tradycyjnej żarówki 60 W, oferując możliwość regulacji temperatury barwowej oraz wystarczającą ilość światła do czytania na kanapie, słuchania muzyki lub relaksu w sypialni.
Wybieraj spośród wielu odcieni białego światła — od ciepłej do chłodnej bieli. Szeroki zakres przyciemnienia, od bardzo jasnego światła po subtelną poświatę, pozwala dostosować kolor i intensywność oświetlenia do każdej pory dnia.

Proste sterowanie za pomocą Bluetooth
Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępnej na iOS i Android). Aplikacja umożliwia kontrolowanie maksymalnie 10 źródeł światła (żarówki i lampy Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.

Odkryj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Wykorzystaj Bluetooth, aby uzyskać natychmiastową kontrolę nad oświetleniem w jednym pomieszczeniu lub połącz źródło światła z mostkiem Philips Hue (sprzedawanym oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną w każdym produkcie Hue sieć Zigbee, oferując bardziej zaawansowany sposób zarządzania inteligentnym oświetleniem.
Z mostkiem zyskujesz dostęp do pełnego zakresu możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz z użyciem rozwiązań Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

| Klasa energetyczna | F |
| Żywotność | 25 000 h |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 60 W |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Microsoft Cortana, Apple HomeKit) |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 2 szt. |
| Liczba szt. w zestawie | 2 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Moc | 6 W |











