Podstawka chłodząca Havit Gamenote F2035 14''-15,6''
Podstawka chłodząca Havit Gamenote F2035 z podświetleniem LED to eleganckie i funkcjonalne akcesorium, które zabezpieczy Twoje urządzenie przed przegrzaniem. Metalowa konstrukcja, z której wykonano podstawkę Havit F2035, redukuje opór powietrza oraz zwiększa jego cyrkulację, co prowadzi do obniżenia temperatury laptopa. Produkt oferuje możliwość regulacji kąta, siatkową powierzchnię oraz smukły design. Innowacyjna konstrukcja portu USB umożliwia podłączenie dodatkowego urządzenia bez zajmowania kolejnego portu.
| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 21 dBA |
| Zasilanie | USB |
| Wysokość | 20 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie LED Elementy antypoślizgowe na nóżkach Regulacja nachylenia podstawki |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 15" 15,6" 15,4" 14,1" |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Materiały | Metal Plastik |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość obrotowa | 1000 obr./min. |















