| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | C |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:10 |
| Wielkość plamki | 0,270 x 0,270 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 12 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 538 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 1W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany HUB USB |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,1" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.3 - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |





















































