Urządzenie rozruchowe 70mai Jump Starter Max
70mai Jump Starter Max to przenośne, poręczne i kompaktowe urządzenie, które znajdzie zastosowanie nie tylko dla kierowców. Dzięki pojemnej baterii polimerowo-litowej, sprzęt ten posiada duży potencjał rozruchowy.
70mai Jump Starter Max wspiera rozruch pojazdów benzynowych z silnikami do 8 litrów, diesla do 3,5 litra oraz motocykli. Liczne zabezpieczenia, w tym oparte na sztucznej inteligencji, gwarantują bezpieczne użytkowanie. Jump Starter Max pełni również funkcję wydajnego powerbanku z wskaźnikiem naładowania oraz latarką LED z trzema trybami.

Kluczowe cechy
- Pojemność baterii wynosi 18000 mAh
- Bezpieczne i proste w obsłudze
- Latarka z trzema trybami działania
- Możliwość ładowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych
- Ochrona przed niewłaściwym podłączeniem
- Funkcjonalność powerbanku

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 18 000 mAh |
| Typ ładowarki | Samochodowa |
| Wysokość | 28,6 mm 217 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Klemy Kabel do gniazda zapalniczki Kable rozruchowe Pokrowiec Etui Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeciążeniami Funkcja Powerbanku Funkcja latarki Pojemność 18000 mAh Wbudowana latarka Zabezpieczenie przed przeładowaniem i przegrzaniem |
| Kompatybilność | Uniwersalna |
| Napięcie nominalne | 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) Złącze kabli zapłonowych (Out) |
| Prąd wyjściowy | 1000 A |
| Kabel w zestawie | Kabel USB-A - USB-C |
| Jump starter | Tak |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |





















































