Inteligentna żarówka Philips Hue White Ambiance P45 kulka 2xE14
Dwie żarówki Philips Hue White P45 E14 w formie kulki dostarczą idealne oświetlenie nawet dla najmniejszych lamp stołowych, biurkowych czy kinkietów. Ciesz się ciepłym białym światłem, które można przyciemniać i łatwo kontrolować za pomocą Bluetooth.
Ta niewielka żarówka LED została zaprojektowana z myślą o lampach, w których nie mieszczą się żarówki w kształcie świeczki. Ma formę P45, około 77 mm wysokości i 45 mm szerokości. Jest idealna do małych lamp i zapewnia odpowiednią ilość światła.
Dodaj mostek Hue Bridge (dostępny osobno), aby uzyskać pełen dostęp do funkcji inteligentnego oświetlenia.

Dostosuj białe światło do swoich preferencji
Inteligentne żarówki i lampy Philips Hue oferują przyjemne białe światło. Łatwa regulacja jasności zapewnia odpowiednie oświetlenie od rana do wieczora, dostosowując się do Twoich potrzeb.

Proste sterowanie dzięki Bluetooth
Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępna na iOS i Android). Aplikacja umożliwia kontrolę do 10 punktów świetlnych (żarówki i lampy Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.
Dodatkowo, Philips Hue współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem Google Nest lub Amazon Echo. Proste komendy głosowe pozwalają zarządzać wieloma punktami świetlnymi w pomieszczeniu lub kontrolować tylko jedną wybraną lampę.

Pełna zdalna kontrola dzięki mostkowi Hue
Podłącz żarówki Philips Hue White Ambiance P45 w formie kulki do mostka Hue Bridge (sprzedawany oddzielnie), aby korzystać z nieograniczonych możliwości systemu.
Odkryj niezliczone możliwości. Zarządzaj światłem za pomocą smartfona lub tabletu, używając aplikacji mobilnej Philips Hue lub dedykowanych regulatorów Philips Hue. Ustawiaj automatyczne harmonogramy światła, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue.
Philips Hue współpracuje również z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home, które umożliwiają głosowe sterowanie oświetleniem.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 40 W |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 2 szt. |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Microsoft Cortana, Apple HomeKit) |
| Liczba szt. w zestawie | 2 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E14 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |
| Moc | 5,7 W |









