| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | G |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 92 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 622 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 7W |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Mini DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 3 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Brak informacji |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 200 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |

































































