Zestaw Philips Hue White and Color Ambiance (4szt. E27)
Cztery nowoczesne żarówki Philips Hue White and Color Ambiance LED E27 pasują do większości lamp i umożliwiają korzystanie z inteligentnego oświetlenia w całym domu. Możesz szybko stworzyć odpowiedni klimat dzięki szerokiemu zakresowi białego światła i milionowi kolorów.
Dodaj żarówkę do mostka Philips Hue (sprzedawany osobno), aby cieszyć się białym i kolorowym światłem nastrojowym, oferującym wysokiej jakości oświetlenie i nieograniczone możliwości. Odmień swój dom dzięki palecie 16 milionów kolorów światła.
Zestaw zawiera 4 inteligentne żarówki E27 White and Color Ambiance. Pozwól sobie na wieczorny relaks przy ciepłym, złocistym świetle lub dodaj energii o poranku dzięki chłodnemu, lekko niebieskiemu oświetleniu.

Wyjątkowy nastrój dzięki kolorowemu i białemu światłu
Żarówka Philips Hue White and Ambiance E27 emituje białe i kolorowe światło o mocy porównywalnej do żarówki 60 W. Dzięki temu zapewnia wystarczająco dużo światła, aby czytać na kanapie, słuchać muzyki lub po prostu odpoczywać w sypialni.
Odmień swój dom dzięki palecie 16 milionów kolorów światła — łatwo i szybko stwórz atmosferę dopasowaną do każdej okazji. Jednym dotknięciem możesz stworzyć świąteczny nastrój idealny na domowe przyjęcie, przekształcić salon w salę kinową, zmienić wygląd domu za pomocą różnych barw światła i wiele więcej.
Wybieraj spośród wielu odcieni białego światła — od ciepłej po chłodną biel. Pełen zakres przyciemnienia od bardzo jasnego światła po delikatną poświatę pozwala dostosować odcień i intensywność oświetlenia do każdej pory dnia.

Dobierz odpowiednie oświetlenie
Philips przygotował cztery scenariusze świetlne (energetyzujące, zwiększające koncentrację, do czytania i relaksu), które pozwolą Ci dostosować oświetlenie do codziennych zadań i umilić dzień.
Dwie chłodniejsze barwy białego światła ułatwiają poranne wstawanie i koncentrację, natomiast dwie cieplejsze pozwalają cieszyć się dobrą książką i odprężyć się po ciężkim dniu.

Odblokuj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Użyj łącza Bluetooth, aby natychmiast kontrolować oświetlenie w jednym pomieszczeniu lub połącz źródło światła z mostkiem Philips Hue (sprzedawany oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, czyli bardziej zaawansowany sposób na zarządzanie inteligentnym oświetleniem. Steruj oświetleniem spoza domu lub dodaj do systemu dodatkowe akcesoria, takie jak czujniki ruchu czy pilot sterowania światłem (regulator przyciemnienia).
Dzięki mostkowi zyskujesz dostęp do pełnego wachlarza możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 60 W |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 4 szt. |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Microsoft Cortana, Apple HomeKit) |
| Liczba szt. w zestawie | 4 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |
| Moc | 6,5 W |



