Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 1
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 2Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 2
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 3Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 3
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 4Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 4
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 5Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 5
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 6Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 6
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 7Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 7
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 8Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 8
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 2
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 3
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 4
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 5
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 6
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 7
Philips 50PUS7956 - 702004 - zdjęcie 8
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Kabel i złączka ART AL-05 katowyKabel i złączka ART AL-05 katowy
Antena OPTICUM BX 1000+ Olympia ComboAntena OPTICUM BX 1000+ Olympia Combo
Pozostałe STRONG STRONG LEAP UNAPozostałe STRONG STRONG LEAP UNA
Pozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TVPozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TV
Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2
Antena TechniSat DIGITENNE TT4Antena TechniSat DIGITENNE TT4
Antena TechniSat SLIMTENNE CE UHDAntena TechniSat SLIMTENNE CE UHD
Antena TechniSat TECHNIDISH 80Antena TechniSat TECHNIDISH 80
Antena TechniSat SMARTTENNE 5 HDAntena TechniSat SMARTTENNE 5 HD
Listwa zasilająca HSK DATA ACAR MiniListwa zasilająca HSK DATA ACAR Mini
Opinie
4,8/5
(37 opinii)
5
Opinie użytkowników (37)
Jachas
Jachas
Potwierdzony zakup
4 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
Telewizor
... Rozwiń dalej
Michał
Michał
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55" - 59"
Ambilight - fenomenalny.
Wygląd - bardzo estetyczny.
Jakość obrazu - adekwatna do ceny.
... Rozwiń dalej
Łowca okazji
Łowca okazji
4 lata temu
Cena
Kupiłem ten telewizor na początku stycznia za 1999
Pablo
Pablo
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50" - 54"
TV
Zbyszek
Zbyszek
3 lata temu
Pozytywna
FastP
FastP
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 70" - 79"
Super
Anna
Anna
Super tv
Dobry sprzęt, w dobrej cenie. Polecam.
Leszek
Leszek
Polecam za taką cenę całkiem dobrze odbiera i ma dużo funkcji... Rozwiń dalej
Radek
Radek
Telewizor PHILIPS 55PUS7956
marcin
marcin
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 60” - 69"
Super ambilight ale trudny w obsludze
Minusy:
Android faktycznie się zacina i bardziej zaawansowane aplikacje tj. Kodi trudno obsłużyć.
Patryk
Patryk
Polecam w 100%>
Iza
Iza
Zawsze kupowałam Samsunga Po prostu jestem zaskoczona Telewizor super
polecam Produkt spełnił moje oczekiwania
Darek
Darek
Produkt spełnił moje oczekiwania Bardzo dobra cena... Rozwiń dalej
Sebastian
Sebastian
Jolanta
Jolanta
Sprzęt super.
Dobry sprzęt. Wszystko zgodne z opisem.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Anonimowy użytkownik
Anonimowy użytkownik
Czemu mimo promocji w koszyku nie da się dodać opcji usługi wniesienia sprzętu?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Neonet
Neonet
Awatar użytkownika Jarosław Stolarczyk
Jarosław Stolarczyk