Zestaw startowy Philips Hue White (3szt. E27) 1100 lm
Rozpocznij swoją przygodę z inteligentnym oświetleniem Philips Hue dzięki zestawowi startowemu, który zawiera 3 inteligentne żarówki emitujące delikatne białe światło, mostek Hue Bridge oraz regulator przyciemniania.
To kompletny zestaw, który umożliwia kontrolowanie światła na różne sposoby (przez aplikację mobilną, głosowo lub za pomocą przełącznika) i korzystanie z wielu funkcji systemu Hue.

Niech światło Cię przywita
Ustaw oświetlenie Philips Hue tak, aby reagowało na Twoją obecność, gdy tylko zbliżasz się do domu — światło włączy się automatycznie. Ciesz się komfortem i wygodą, korzystając z łatwej automatyzacji oświetlenia za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue.
Regulator przyciemniania Philips Hue, zamontowany na ścianie (lub innej płaskiej powierzchni), może działać jako tradycyjny wyłącznik światła z funkcją przyciemniania. Łatwy montaż zapewniają dołączone taśmy samoprzylepne i śruby. Możesz używać go również jako przenośny pilot do sterowania światłem, co zwiększa komfort i wygodę.

Automatyczne oświetlenie domu
Aplikacja Philips Hue pozwala na stworzenie harmonogramu automatycznego włączania i wyłączania światła. Uruchom wybrane ustawienia, gdy jesteś poza domem — inteligentne światła będą się włączać o określonych porach, aby sprawiać wrażenie Twojej obecności w domu, nawet gdy Cię tam nie ma.
Dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue możesz zarządzać domowym oświetleniem również zdalnie. Wykorzystaj możliwość włączania i wyłączania dowolnych świateł, regulacji ich jasności i dostosowania do swoich potrzeb.

Odblokuj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Po podłączeniu świateł do mostka Hue możesz zsynchronizować je z systemami Alexa, Apple HomeKit i Asystentem Google, co umożliwia sterowanie oświetleniem za pomocą głosu. Proste komendy głosowe pozwalają na włączanie i wyłączanie świateł, ściemnianie lub rozjaśnianie ich, a także tworzenie scen świetlnych.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 75 W |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue Ochrona IP20 |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Zawartość zestawu | Pilot/regulator przyciemniania Żarówka Philips Hue - 3 szt. Zasilacz Kabel RJ-45 Mostek Philips Hue Bateria CR2450 - 1 szt. |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Apple HomeKit) |
| Liczba szt. w zestawie | 3 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Harmonogram pracy |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |
| Moc | 9,5 W |





