| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | G |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,231 x 0,231 mm |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 39 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 489 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 90% sRGB: 120% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |









