Inteligentna żarówka Philips Hue White and Color Ambiance 2xE27 1100 lm
Dwa inteligentne źródła światła LED E27 pasują do większości lamp, umożliwiając korzystanie z inteligentnego oświetlenia w całym domu. Możesz szybko stworzyć odpowiednią atmosferę dzięki szerokiemu zakresowi białego światła i milionowi kolorów.
Użyj łącza Bluetooth, aby natychmiast kontrolować oświetlenie w jednym pokoju, lub połącz się z mostkiem Hue (dostępnym osobno), aby uzyskać pełen dostęp do funkcji.

Szeroka gama odcieni białego i kolorowego światła
Wybieraj spośród wielu odcieni białego światła — od ciepłego do chłodnego. Pełna możliwość przyciemniania od bardzo jasnego światła do subtelnej poświaty pozwala dostosować barwę i intensywność oświetlenia do każdej pory dnia.
Odmień swoje wnętrze dzięki palecie 16 milionów kolorów światła — łatwo i szybko stwórz atmosferę dopasowaną do każdej okazji. Jednym dotknięciem możesz stworzyć świąteczny nastrój idealny na domowe przyjęcie, przekształcić salon w salę kinową, zmienić wygląd domu za pomocą różnych barw światła i wiele więcej.

Dostosuj oświetlenie do każdej czynności
Cztery scenariusze świetlne przygotowane przez Philips (energetyzujące, zwiększające koncentrację, do czytania i relaksu) umożliwiają dostosowanie oświetlenia do codziennych zadań i umilają dzień.
Dwa chłodniejsze odcienie białego światła pomagają w porannym wstawaniu i koncentracji, natomiast dwa cieplejsze pozwalają cieszyć się lekturą i odprężyć się po ciężkim dniu.

Łatwe zarządzanie dzięki połączeniu Bluetooth
Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępna na iOS i Android). Aplikacja umożliwia kontrolę maksymalnie 10 punktów świetlnych (żarówki i lampy Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.

Odkryj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Użyj łącza Bluetooth, aby natychmiast kontrolować oświetlenie w jednym pokoju lub sparuj źródło światła z mostkiem Philips Hue (sprzedawanym oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, oferując bardziej zaawansowany sposób zarządzania inteligentnym oświetleniem.
Dzięki mostkowi zyskujesz dostęp do pełnego zakresu możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 75 W |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 2 szt. |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Moc | 9 W |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Liczba szt. w zestawie | 2 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |











