Inteligentna żarówka Philips Hue White E27 1100 lm
Ta inteligentna żarówka LED E27, która emituje światło o jasności porównywalnej do 75 W, oferuje natychmiastowe ściemnianie, dostarczając delikatne, białe światło do każdego pokoju.
Użyj połączenia Bluetooth, aby szybko zarządzać oświetleniem w jednym pokoju, lub połącz się z mostkiem Hue (dostępnym osobno), aby korzystać z pełnej gamy funkcji.

Dostosuj białe światło do swoich preferencji
Inteligentna żarówka Philips Hue oferuje przyjemne białe światło. Łatwe ściemnianie pozwala na dostosowanie ilości światła od rana do wieczora, zgodnie z Twoimi potrzebami.
Odpowiednie oświetlenie towarzyszy nawet codziennym czynnościom, takim jak jedzenie śniadania czy czytanie gazety. System Philips Hue i jego wstępnie ustawione sceny z różnymi odcieniami białego światła pomogą Ci wstać z łóżka i będą Ci towarzyszyć przez cały dzień.

Proste sterowanie dzięki Bluetooth
Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth, dostępnej na iOS i Android. Aplikacja umożliwia kontrolę do 10 punktów świetlnych (żarówek i lamp Philips Hue) w jednym pokoju.
Philips Hue współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem Google Nest lub Amazon Echo. Proste komendy głosowe pozwalają zarządzać wieloma punktami świetlnymi w pomieszczeniu lub kontrolować tylko jedną wybraną lampę.

Automatyczne oświetlenie domu
Zapewnij bezpieczeństwo swojego domu, nawet gdy jesteś poza nim. Automatyczne ustawienia włączania i wyłączania świateł Philips Hue pomogą Ci w tym. Z dowolnego miejsca na świecie ustaw oświetlenie w aplikacji tak, aby automatycznie włączało się, gdy wracasz do domu wieczorem, lub losowo zapalało się, gdy Cię nie ma.
W aplikacji Philips Hue łatwo ustawisz także swój indywidualny harmonogram dnia, aby budzić się pełnym energii i łagodnie przygotowywać się do snu. Philips Hue delikatnie obudzi Cię o poranku, doda energii przy śniadaniu, poprawi koncentrację Twoich dzieci podczas pracy domowej, zapewni odpowiednie oświetlenie do czytania i pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu, korzystając z ustawień automatyzacji oświetlenia, co przełoży się na Twój komfort i wygodę.

Odkryj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Użyj połączenia Bluetooth, aby natychmiast kontrolować oświetlenie w jednym pokoju lub sparuj źródło światła z mostkiem Philips Hue (sprzedawanym oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, oferując bardziej zaawansowany sposób zarządzania inteligentnym oświetleniem.
Dzięki mostkowi zyskujesz dostęp do pełnego zakresu możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

| Strumień świetlny | 1055 lm |
| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 75 W |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 1 szt. |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Moc | 9,5 W |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |









