Inteligentna żarówka Philips Hue White Ambiance 4xE27 800lm
Cztery inteligentne żarówki LED E27 Philips Hue White Ambiance są kompatybilne z większością lamp. Pozwalają na wybór światła w pełnym zakresie temperatur barwowych, od zimnego po ciepłe, oraz oferują bezprzewodowe natychmiastowe przyciemnianie.
Użyj łącza Bluetooth, aby szybko zarządzać oświetleniem w jednym pokoju, lub połącz się z mostkiem Hue (dostępnym osobno), aby uzyskać pełen dostęp do wszystkich funkcji.

Przyjemne światło białe z możliwością regulacji
Philips Hue White Ambiance emituje białe światło o mocy porównywalnej do tradycyjnej żarówki 60 W, oferując regulację temperatury barwowej i wystarczającą ilość światła do czytania na kanapie, słuchania muzyki lub relaksu w sypialni.
Wybieraj spośród różnych odcieni białego światła — od ciepłej do chłodnej bieli. Pełna regulacja przyciemniania od bardzo jasnego światła do subtelnej poświaty umożliwia dostosowanie oświetlenia do każdej pory dnia.

Łatwe sterowanie dzięki połączeniu Bluetooth
Prosto włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępnej na iOS i Android). Aplikacja umożliwia kontrolę do 10 punktów świetlnych (żarówki i lampy Philips Hue) w jednym pokoju.

Odblokuj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Użyj łącza Bluetooth, aby natychmiast zarządzać oświetleniem w jednym pokoju lub sparuj źródło światła z mostkiem Philips Hue (sprzedawanym oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, oferując bardziej zaawansowane sterowanie inteligentnym oświetleniem.
Dzięki mostkowi zyskujesz dostęp do pełnego zakresu możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

| Strumień świetlny | 806 lm |
| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 60 W |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 4 szt. |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2200 K - 6500 K |
| Moc | 6 W |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Liczba szt. w zestawie | 4 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |











