Mobilna stacja ładująca Xtorm 500W (614Wh)
Przenośna stacja ładująca Xtorm 500W dostarczy Ci energii elektrycznej nawet na zewnątrz. Może również służyć jako zasilanie awaryjne w przypadku przerw w dostawie prądu.
Urządzenie ma pojemność 614 Wh, co umożliwia zasilanie sprzętów takich jak laptop, telewizor, a nawet lodówka. Mimo swoich możliwości, jest kompaktowe i lekkie, co ułatwia jego przenoszenie.

Proste ładowanie
Stację ładującą Xtorm 500W można naładować przez port USB-C PD 60W lub port PV Anderson, który doskonale współpracuje z zewnętrznym panelem słonecznym.
Dzięki tym opcjom możesz ładować stację w domu, a także korzystać z energii odnawialnej podczas biwakowania.

Praktyczne funkcje
Wbudowany ekran LCD wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii, jej wydajności oraz parametrach bezpieczeństwa, co pozwala na pełną kontrolę.
Ponadto, Xtorm 500W oferuje 6 różnych portów wyjściowych, co umożliwia podłączenie wielu urządzeń, które potrzebują zasilania w tym samym czasie.

| Kolor | Czarno-pomarańczowy |
| Żywotność | > 800 cykli do 80% pojemności |
| Pojemność nominalna | 78 000 mAh |
| Liczba wyjść | 9 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Możliwość ładowania poprzez panele fotowoltaiczne | Tak |
| Pojemność | 614 Wh |
| Wysokość | 324 mm 197 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość ładowania laptopa Power Delivery 60W |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel do ładowania solarnego Kabel zasilający |
| Długość | 185 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) DC-In AC-Out Żeńskie samochodowe 12 V (Out) DC-Out Port ładowania solarnego (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Gniazda wejściowe | Samochodowe wejście gniazda zapalniczki 12/24V - 1 szt. USB-C (Power Delivery) - 1 szt. |
| Gniazda wyjściowe | USB-A - 3 szt. USB-C - 1 szt. Zasilania AC - 2 szt. Samochodowe wyjście gniazda zapalniczki 12/24V - 1 szt. Wyjście DC 5,5 mm - 2 szt. |
| Dołączane akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja |



















