| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | C |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 8 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 236 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 6 ms 14 ms |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort) - 2 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |























































