Inteligentna żarówka LED Meross MSL120
Zarządzaj oświetleniem zdalnie i twórz wyjątkowy nastrój na każdą okazję dzięki inteligentnej żarówce LED Meross MSL120. Żarówka umożliwia łatwą regulację jasności, temperatury barwowej oraz koloru światła. Możesz nią wygodnie sterować zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej Meross lub poleceń głosowych. Jest także zgodna z systemami takimi jak Apple HomeKit, Amazon Alexa i Asystent Google.
Do poprawnego działania urządzenia wystarczy istniejące w Twoim domu połączenie Wi-Fi. Oznacza to, że nie musisz inwestować w dodatkowe huby czy centrale sterujące.

Doskonałe oświetlenie na każdą okazję
Dobrze dobrane oświetlenie może pozytywnie wpłynąć na Twój nastrój i samopoczucie. Ustaw idealny dla siebie kolor i intensywność światła, korzystając z inteligentnej żarówki LED Meross MSL120.
Pozwala ona na wybór jasności, temperatury barwowej oraz koloru światła. Dzięki szerokiej gamie kolorów RGB z pewnością znajdziesz odpowiedni odcień dla siebie. W ten sposób łatwo stworzysz odpowiednią atmosferę na romantyczną kolację, wieczór filmowy czy domową imprezę.

Zdalne sterowanie
Nawet jeśli zapomnisz wyłączyć inteligentną żarówkę LED Meross MSL120 przed wyjściem z domu, możesz to zrobić zdalnie za pomocą swojego smartfona. Aplikacja Meross umożliwia kontrolę urządzenia z dowolnego miejsca — w pracy, w restauracji, a nawet na wakacjach za granicą.
Teraz wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki. Żarówka współpracuje również z Apple HomeKit, Samsung SmartThings, Amazon Alexa, Asystent Google i Line Clova.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Strumień świetlny | 810 lm |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 60 W |
| Łączność | Wi-Fi |
| Zawartość zestawu | Instrukcja szybkiej instalacji |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Apple HomeKit) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 200 - 240 V |
| Moc | 9 W |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów Harmonogram pracy |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |



