Massif
SMXA001
Główne cechy
- Ilość wentylatorów: 4x 120 mm
- Prędkość: 1200 obr./min.
- Przepływ powietrza: 75,35 CFM
- Regulacja kąta nachylenia
- LED-owe podświetlenie

Silver Monkey X Massif
Zadbaj o odpowiednie chłodzenie swojego laptopa do gier z podstawką chłodzącą Silver Monkey X Massif. To akcesorium posiada 4 wbudowane wentylatory i dzięki swojej konstrukcji zapewnia wygodę, umożliwiając bardziej ergonomiczną pozycję podczas korzystania z notebooka.
Podstawka Massif jest wykonana z wytrzymałego materiału ABS i pasuje nawet do laptopów o przekątnej 17,3". Akcesorium posiada również metalową, ażurową siatkę, która umożliwia efektywne chłodzenie laptopa przez wentylatory.
Cztery wbudowane wentylatory
Aby Twój notebook działał z maksymalną wydajnością, potrzebuje skutecznego chłodzenia. Podstawka chłodząca Silver Monkey X Massif jest wyposażona w 4 wentylatory, każdy o średnicy 120 mm. Wentylatory zapewniają przepływ powietrza na poziomie do 130 m3/h. Akcesorium posiada również ażurową powierzchnię z metalowej siatki, co gwarantuje odpowiednią temperaturę urządzenia i zapobiega jego przegrzewaniu.

Świetny design i wygoda użytkowania
Silver Monkey X Massif charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i gamingową konstrukcją. Podstawka chłodząca ma dwa porty USB 2.0 i jest dostarczana z kablem zasilającym. Dodatkowo, akcesorium wyposażone jest w słupki zabezpieczające, które zapobiegają zsuwaniu się laptopa. Słupki są rozmieszczone tak, aby nie przeszkadzały w korzystaniu z touchpada.
| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 25 dBA |
| Zasilanie | USB |
| Wysokość | 29 mm |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie LED Mechanizm blokady zsuwania laptopa System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki System zarządzania kablami |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 17" 15" 13" 12" 14" 10" 15,6" 15,4" 14,1" 13,3" 12,1" 17,3" 12,5" 16" |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Materiały | Metal Plastik |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Przepływ powietrza | 75,35 CFM |
| Prędkość obrotowa | 1100 obr./min. |





















































