Podstawowe właściwości
- odtwarzanie w rozdzielczości 4K do 60 kl./s
- czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A35
- 8 GB pamięci wewnętrznej
- 2 GB pamięci operacyjnej RAM
- asystent Google oraz obsługa głosowa

realme 4K Smart TV Stick
Kompaktowy rozmiar realme 4K Smart TV Stick to tylko połowa standardowego TV Boxa. Dzięki temu możesz go łatwo schować za telewizorem, aby nie był widoczny. W ten sposób możesz cieszyć się swoim Smart TV, utrzymując porządek i przestrzeń wokół telewizora. 4K Smart TV Stick jest mały, ale ma potężne wnętrze. Wyposażony w wydajny czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A35 oraz 2 GB pamięci RAM, zapewnia płynne wyświetlanie i niezawodne działanie.

Wspaniały obraz i nieograniczona zabawa
Moduł realme 4K Smart TV Stick zapewnia doskonałą jakość obrazu. Możesz oglądać materiały w rozdzielczości 4K i podziwiać bogate detale. Urządzenie oferuje również zaawansowane połączenia, co przekłada się na znakomite wrażenia podczas oglądania. Oferuje nieograniczoną rozrywkę. Ciesz się łatwym dostępem do popularnych platform streamingowych i oglądaj swoje ulubione seriale oraz filmy.

Asystent Google oraz wbudowany ChromeCast
realme 4K Smart TV Stick posiada wbudowanego asystenta Google. Możesz zadawać pytania, ustawiać przypomnienia, a także sprawdzać prognozę pogody. Dzięki asystentowi Google możesz w pełni zaangażować się w interakcję ze swoim inteligentnym telewizorem.
Funkcja ChromeCast pozwala na wyświetlanie treści z telefonu na ekranie telewizora. Używając aplikacji Google Home, wyświetlanie zdjęć czy filmów staje się prostsze i bardziej przyjemne.

Wybierz mądrze
Myślisz o zakupie odtwarzacza multimedialnego? Nie jesteś pewien, jak realme Smart TV Stick 4K sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj recenzję Tomasza Chmielewskiego, redaktora portalu Geex.
realme Smart TV Stick 4K
Odtwarzacz multimedialny marki realme to świetne rozwiązanie dla tych, którzy pragną zapewnić swojemu telewizorowi nowoczesny dostęp do treści 4K HDR. Mimo że niektóre funkcje wymagają jeszcze dopracowania, ogólna ocena jest pozytywna. Polecam.
zobacz pełną recenzję na
Tomasz Chmielewski
Redaktor portalu Geex
| Kolor | Czarny |
| Łączność | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla technologii HDR Wbudowany Chromecast Wbudowany mikrofon Smart TV Asystent Google Przeglądanie zdjęć Google Play Store Odtwarzacz multimedialny 4K |
| Wysokość | 15 mm |
| Procesor | ARM Cortex-A35 |
| Rodzaje wyjść / wejść | HDMI 2.1 - 1 szt. microUSB - 1 szt. |
| Dołączone akcesoria | Pilot Bateria AAA - 2 szt. Zasilacz |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Obsługiwane formaty audio | OGG MIDI AAC MP3 WAV FLAC |
| System operacyjny | Google TV |





