Przenośny głośnik imprezowy JBL PartyBox 110
Wprowadź nową jakość do swojej zabawy. Połącz potężny dźwięk i głęboki bas głośnika JBL PartyBox 110 z dynamicznymi efektami świetlnymi LED. Dzięki odpornej na zachlapania konstrukcji, możesz zabrać go wszędzie, gdzie tylko zapragniesz. Wejście na gitarę i mikrofon sprawi, że rozrywka stanie się jeszcze bardziej ekscytująca. Dodatkowo funkcja Bass Boost w połączeniu z mocnym dźwiękiem JBL Original Pro Sound sprawią, że muzykę nie tylko usłyszysz, ale i poczujesz na własnej skórze. Co więcej, 12-godzinny czas pracy na baterii zapewnia nieprzerwaną zabawę przez całą noc. Dzięki aplikacji PartyBox zyskasz pełną kontrolę nad głośnikiem JBL PartyBox 110.

Mocne brzmienie JBL Original Pro
Poczuj rytm muzyki z głośnikiem imprezowym JBL PartyBox 110, który oferuje charakterystyczne brzmienie JBL Original Pro. Urządzenie posiada dwa głośniki wysokotonowe 2,25” oraz dwa głośniki niskotonowe 5,25”, które dostarczają moc aż 160 W. Dodatkowo głośnik oferuje dwa poziomy głębokiego, regulowanego basu.

Dynamiczne efekty świetlne w JBL PartyBox 110
Dzięki dynamicznym efektom świetlnym w głośniku JBL PartyBox 110, każda muzyka zyska nowy wymiar! Kolory zsynchronizowane z rytmem zachęcą Ciebie i Twoich znajomych do tańca. Dodatkowo konfigurowalne światła stroboskopowe będą prawdziwą ucztą dla oczu. Przekształć każdą imprezę w prawdziwe dzieło sztuki z efektami audiowizualnymi.

Odporność na zachlapanie i trwały akumulator
Głośnik imprezowy JBL PartyBox 110 jest odporny na zachlapanie, co potwierdza certyfikat IPX4. Teraz nie musisz się martwić, że podczas świetnej zabawy z przyjaciółmi na plaży czy przy basenie, wydarzy się coś nieoczekiwanego.
Przenośny głośnik JBL PartyBox 110 posiada akumulator o pojemności 36 Wh, który pozwala na odtwarzanie ulubionych utworów przez 12 godzin. Dzięki temu masz pewność, że Twoja impreza nie zakończy się przedwcześnie.

Przemyślane rozwiązania
Głośnik imprezowy JBL PartyBox 110 oferuje nie tylko łączność bezprzewodową. Do dyspozycji masz również złącze AUX oraz port USB, które umożliwiają dostarczenie muzyki do urządzenia.
Aplikacja JBL PartyBox dostępna na smartfony i tablety pozwala na łatwe sterowanie muzyką i efektami świetlnymi, a także aktualizację innych ustawień, aby jak najlepiej dostosować wszystkie elementy Twojej imprezy.

| Kolor | Czarny |
| Magnetofon | Nie |
| Dodatkowe informacje | Kodek AVRCP Do 12 godzin odtwarzania dźwięku Tryb Stereo Pair do bezprzewodowego łączenia dwóch jednostek Zgodność z profilem A2DP Zasilanie: akumulatorowe lub sieciowe Wygodne uchwyty Dedykowana aplikacja Wodoodporność IPX4 2 głośniki niskotonowe 155 mm 2 głośniki wysokotonowe 55 mm Czas ładowania: 3,5 h Dedykowana aplikacja Wygodne uchwyty |
| Moc | 160 W |
| Wysokość | 568 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 WAV WMA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Radio | Brak |
| Rodzaje wejść | AUX Gniazdo mikrofonowe x 1 Gniazdo gitarowe |
| Rodzaje wyjść | USB (Powerbank): 5V 2,1A |
| Funkcje dodatkowe | Wbudowane efekty świetlne Odtwarzanie muzyki ze smartfona/tabletu Podbicie basów |
| Odtwarzacz płyt | Brak |















