TP-Link Tapo L900-5 taśma LED Smart Wi-Fi
Dostosuj oświetlenie do wieczornych filmów lub odpoczynku dzięki taśmie LED TP-Link Tapo L900-5. Szeroka gama kolorów na każdą sytuację umożliwia zapisanie ustawień w aplikacji Tapo i ich uruchamianie, gdy tylko zechcesz. Stwórz własne harmonogramy włączania/wyłączania światła lub ustaw automatyczne zmiany jasności i kolorów.
Włącz tryb Poza domem, gdy wychodzisz, aby odstraszyć nieproszonych gości. Zmienność oświetlenia będzie symulować Twoją obecność w domu. A będąc w domu, kontroluj Tapo L900-5 za pomocą prostych poleceń głosowych przez Alexę lub Google Assistant.

Steruj oświetleniem według własnych potrzeb
Wszystkie Taśmy LED Smart Wi-Fi można kontrolować za pomocą aplikacji TP-Link Tapo. To jednak nie wszystko. Taśma LED Tapo L900-5 jest kompatybilna z platformami Smart Home, w tym z Asystentem Google i Amazon Alexa. Możesz także sterować nią za pomocą Skrótów Siri.
Podłącz opcjonalny czujnik ruchu Tapo, aby urządzenie automatycznie rozświetlało noc. Subtelne światło pomoże Ci w nocy i delikatnie zgaśnie, gdy nie będzie już potrzebne. Możesz również użyć sprzedawanego oddzielnie pilota, aby włączać i wyłączać Pasek LED oraz zmieniać jego kolory.

Wysoka jakość i niezawodność
TP-Link Tapo L900-5 to synonim komfortu i bezpieczeństwa. Pasek wykorzystuje diody o dużej jasności, zapewniające natężenie światła na poziomie 2100 milikandeli. Ich trwałość sięga nawet 25000 godzin, a zakres wahań długości fal poniżej 5 nm gwarantuje stałą wydajność. Otrzymasz równomierny efekt wizualny na całej długości paska, a jego światło nie męczy wzroku ani nie powoduje zmęczenia oczu.
Taśma LED jest odporna na uszkodzenia spowodowane zginaniem, a jej konstrukcja zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła. Dodatkowe zabezpieczenie komponentów zapewnia warstwa ochronna o wysokim połysku i elastyczności. Klej 3M o długiej trwałości gwarantuje mocne i stabilne przytwierdzenie, a także jest odporny na wysokie temperatury.

Szeroka gama barw na każdą okazję
Wypełnij każde pomieszczenie jednym z ponad 16 milionów dostępnych kolorów światła. Możesz również wybrać ciepłe lub zimne światło białe. Gdy znajdziesz odpowiednie oświetlenie, możesz je zapisać w ustawieniach i dodać do harmonogramu. Taśma Tapo L900-5 jest indywidualnie sterowana, a ustawione kolory, barwy i jasność mogą się automatycznie zmieniać. Zdalne sterowanie z dowolnego miejsca zapewnia aplikacja Tapo.
Pozwól się ponieść muzyce przy nastrojowym świetle. Odtwórz ulubione utwory ze swojego telefonu, które w połączeniu z oświetleniem stworzą doskonały nastrojowy zestaw. Światła dostosują się do rytmu muzyki, dzięki czemu poczujesz się w swoim domu jak na mini-festiwalu.

Prosty montaż i konfiguracja
Podłącz swój Pasek LED w kilka minut. Pobierz aplikację Tapo, włącz taśmę L900-5 i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji. Taśmę LED można podłączyć bezpośrednio do sieci Wi-Fi, bez potrzeby dodatkowych centralek. Taśma dwustronna 3M zapewnia mocną przyczepność w każdych warunkach. Tapo L900-5 można łatwo przyciąć na potrzebną długość, a elastyczna konstrukcja ułatwia montaż na nierównych powierzchniach.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Dodatkowe informacje | Możliwość przedłużenia |
| Typ | Zestaw |
| Łączność | Wi-Fi |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Zasilacz |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) Pilot |
| Barwa światła | RGB |
| Możliwość cięcia | Tak |
| Długość | 5 m |
| Moc | 13,5 W |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) Zmiana światła w rytm muzyki Regulacja jasności Tryb Poza domem Harmonogramy pracy |





























