Odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi TV Stick 4K
Streamuj w jakości 4K, gdziekolwiek się znajdujesz, dzięki odtwarzaczowi Xiaomi Mi TV Stick 4K. Urządzenie obsługuje również Dolby Atmos i Dolby Vision oraz posiada wbudowanego Asystenta Google. Działa na systemie Android TV 11. Wbudowany Chromecast umożliwia przesyłanie treści z telefonu, tabletu lub laptopa na telewizor. Dodatkowo, Xiaomi TV Stick 4K wyposażony jest w czterordzeniowy procesor, który gwarantuje wysoką wydajność.
Mi TV Stick 4K jest mały i łatwy do przenoszenia, co pozwala zabrać go wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Urządzenie jest gotowe do użycia po kilku prostych krokach. Wystarczy podłączyć Xiaomi TV Stick 4K do telewizora i połączyć z siecią Wi-Fi. To wszystko, możesz zacząć korzystać z odtwarzacza.

Niezrównane wrażenia wizualne
Wyjście 4K* o ultrawysokiej rozdzielczości wraz z technologią Dolby Vision podnosi jakość wideo na nowy poziom. Doświadcz żywych i wciągających wrażeń wizualnych dzięki Xiaomi Mi TV Stick 4K.
Ponadto, Xiaomi TV Stick 4K działa na systemie Android TV 11, co zapewnia proste, ale angażujące doświadczenia. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów z ulubionych aplikacji. Pobierz ponad 7000 aplikacji z Google Play. Odtwarzaj muzykę i gry, przesyłaj z dowolnego urządzenia i nie tylko.
*Wymaga treści przesyłanych strumieniowo, które obsługują rozdzielczość 4K lub Dolby Vision.

Doskonałe wrażenia dźwiękowe
Niezależnie od tego, czy interesujesz się muzyką, grami, filmami czy serialami, dodanie technologii Dolby Atmos i DTS HD do Xiaomi Mi TV Stick 4K zapewnia większe bogactwo i realizm dźwięków niż kiedykolwiek wcześniej.

Pilot Bluetooth 360°
W zestawie z odtwarzaczem Xiaomi Mi TV Stick 4K znajduje się również pilot Bluetooth 360°. Oferuje on intuicyjny układ przycisków wraz z obsługą Bluetooth i sterowaniem głosowym. Dzięki temu możesz cieszyć się kontrolą w 360° pod dowolnym kątem. Steruj wygodnie na swój sposób.

Obsługa Asystenta Google
Dzięki Asystentowi Google w Xiaomi Mi TV Stick 4K możesz szybko uzyskać dostęp do rozrywki, wyszukiwać informacje i zarządzać urządzeniami inteligentnego domu. Zapewnia on również wygodę rozpoznawania mowy w telewizorach innych niż Smart TV.

| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Smart TV |
| Dołączone akcesoria | Przedłużacz HDMI Pilot Zasilacz |
| Wysokość | 106,8 mm |
| Zasilanie | Bateria AAA x2 |
| Łączność | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Procesor | ARM Cortex-A35 |
| Rodzaje wyjść / wejść | HDMI - 1 szt. microUSB - 1 szt. |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Obsługiwane formaty audio | AAC MP3 FLAC |
| System operacyjny | Android TV 11 |











