LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 1
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 2LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 2
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 3LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 3
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 4LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 4
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 5LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 5
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 6LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 6
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 7LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 7
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 8LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 8
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 9LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 9
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 10LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 10
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 11LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 11
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 2
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 3
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 4
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 5
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 6
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 7
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 8
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 9
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 10
LG OLED55C21LA - 737500 - zdjęcie 11
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Kabel i złączka ART AL-05 katowyKabel i złączka ART AL-05 katowy
Antena OPTICUM BX 1000+ Olympia ComboAntena OPTICUM BX 1000+ Olympia Combo
Pozostałe STRONG STRONG LEAP UNAPozostałe STRONG STRONG LEAP UNA
Pozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TVPozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TV
Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2
Antena TechniSat DIGITENNE TT4Antena TechniSat DIGITENNE TT4
Antena TechniSat SLIMTENNE CE UHDAntena TechniSat SLIMTENNE CE UHD
Antena TechniSat TECHNIDISH 80Antena TechniSat TECHNIDISH 80
Antena TechniSat SMARTTENNE 5 HDAntena TechniSat SMARTTENNE 5 HD
Listwa zasilająca HSK DATA ACAR MiniListwa zasilająca HSK DATA ACAR Mini
Opinie
4,8/5
(117 opinii)
5
Opinie użytkowników (117)
Adam
Adam
Potwierdzony zakup
2 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 60” - 69"
Rewelacja
Polecam Super jakość Bardzo dobre wykonanie
... Rozwiń dalej
Hubert
Hubert
2 lata temu
Polecam
Telewizor obraz dźwięk rewelacja
... Rozwiń dalej
Wiktoria z Neonet
Wiktoria z NeonetOdpowiedź do Hubert
Sylwester
Sylwester
TV 2022 roku!
Brak wyjścia słuchawkowego,przy starszych systemach audio niestety się przydaje.
Mariusz
Mariusz
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55" - 59"
LG OLED 55C21LA
Ela
Ela
3 lata temu
Dobry stosounek ceny do jakości
Cena adekwatna do jakości, myślałam, że 55 cali
Kurt
Kurt
Oled rewelacja
Anka
Anka
Fajny
Fajny
Kuba
Kuba
Super
Piotr
Piotr
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
Oled vs Plazma?
ANDRZEJ
ANDRZEJ
Telewizor LG OLED55C21LA 4K
Rewelacyjny produkt jakość obrazu jest bardzo dobra a, sam telewizor jest godny polecenia.
Mulan
Mulan
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 44" - 49"
Dobry kontrast
Podoba mi się kontrast kolorów tym tv. Dobrze się ogląda
Ala
Ala
Ulubiony
Kajko
Kajko
Najlepszy telewizor 2022
Zarówno jeśli chodzi o specyfikację jak i samą ramkę i wygląd ekranu zasługuje na spokojnie na 5
Sylwek
Sylwek
Częstotliwość
To naprawdę nowoczesny desingerski telewizor ale jak na tę cenę częstotliwość 120 Hz powinna być standardem
Artur
Artur
LG 65c21
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.
Pytania użytkowników (3)
Awatar użytkownika Anonimowy użytkownik
Anonimowy użytkownik
Witam, czy ten telewizor to jakaś inna wersja C2 ? Bo tutaj jest napisane, że ma 100hz a C2 ma 120 Hz. Pozdrawiam :)... Rozwiń dalej
Anonimowy użytkownik
Czy telewizor jest nowy czy pochodzi z outlet?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Mcn Wu
Mcn Wu