| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 621,5 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 7W |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Pobór mocy podczas pracy | 85 W |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na słuchawki |
| Złącza | HDMI - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 2 szt. USB 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 0,4 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 200 x 100 mm |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~2° (do przodu/w dół) ~10° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |



























































