BenQ Mobiuz EX2710U
Wyjdź z codzienności i rozszerz swoje horyzonty z BenQ Mobiuz EX2710U. Ten 27-calowy monitor o częstotliwości 144 Hz oferuje błyskawiczny czas reakcji 1 ms (MPRT) oraz technologię FreeSync Premium, aby zredukować rozmycie i zakłócenia. Szeroki kąt widzenia matrycy IPS zapewnia żywe kolory z każdej perspektywy. Monitor do gier oferuje także niesamowite technologie BenQ. HDRi optymalizuje obrazy, poprawiając kolory, kontrast i szczegóły. Prawdziwy dźwięk audio treVolo otacza Cię bogatą muzyką i subtelnymi dźwiękami. Skorzystaj z wielu innowacyjnych funkcji, które przeniosą Cię do świata gier.

Poszerz głębię
Głębokie detale zastrzeżonego przez BenQ systemu HDRi wciągną Cię do gry. Dyskretny czujnik wykrywa poziomy światła otoczenia i ocenia, a następnie dostosowuje obrazy HDR na ekranie, aby pozwolić Ci zobaczyć każdy szczegół. Dostosowana wydajność kolorów, kontrast szczegółów i czystość obrazu zwiększają intensywność. Ukryte w cieniu sceny są widoczne, a jasne obszary nie są prześwietlone.

Usłyszysz i uwierzysz
Eksperci BenQ treVolo podchodzą do projektowania dźwięku z perspektywy audiofila. Uzyskaj pełną przyjemność akustyczną z pięcioma ustawieniami dźwięku, które zapewniają precyzyjne wysokie tony, bogaty zakres średniotonowy i głośny bas. EX2710U ma dwa głośniki 2 W i 5-watowy woofer. Wbudowany mikrofon z redukcją szumów zapewni Ci doskonałą komunikację w drużynie. Możesz przy tym wybierać pomiędzy trybem jedno- lub wielokierunkowym.

Przygotuj się na przygodę
Monitor MOBIUZ EX2710U 144Hz jest gotowy do akcji z czasem reakcji 1 ms MPRT, FreeSync Premium i optymalizacją obrazu, które zwiększają Twoje emocje. Gry wyświetlają się bez artefaktów, zjawy lub rozmycia. Możesz szybko celować w szybko poruszających się wrogów w swoim ulubionym FPS. Light Tuner pozwala wybierać spośród 20 ustawień kolorów dla twojego ulubionego efektu. Niezależnie od tego, w jaki gatunek grasz, to Ty decydujesz, jak Twoja gra będzie wyglądać najlepiej. Odważna, opływowa konstrukcja monitora inspiruje Ciebie i Twojego awatara do wielkich wrażeń.

Dopasuj monitor do siebie
Sparuj każde ze swoich ustawień monitora z wejściem, do którego podłączono urządzenie. Po prostu przełącz źródło wideo monitora, a ustawienia automatycznie się dostosują. Łatwy dostęp do najczęściej używanych ustawień zapewnia dołączony do zestawu bezprzewodowy pilot. Wiodąca w branży technologia pielęgnacji oczu BenQ zmniejsza zmęczenie oczu, bóle głowy i zmęczenie, jednocześnie poprawiając komfort oglądania.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Wysokość (z podstawą) | 422 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 2W + 5W subwoofer |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Dodatkowe informacje | Tryb gry Black Equalizer Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany mikrofon Wbudowany HUB USB |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB 3.0 Pilot Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 600 HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~15° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~15° (w lewo) ~15° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium Pro FreeSync Premium Pro |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 99% DCI-P3: 98% |































































