| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,185 x 0,185 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 589 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 2,5W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 110 mm |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Przełącznik KVM Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Dołączone akcesoria | Zewnętrzny panel sterujący Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 3 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Predefiniowane tryby pracy | Custom sRGB REC709 |





























































