Powerbank Baseus Adaman Metal 20000mAh
Bezpiecznie i komfortowo zasila laptopa lub smartfona, korzystając z powerbanku Baseus Adaman Metal. Urządzenie wyposażono w dwa porty USB do ładowania oraz porty USB-C i micro USB, które umożliwiają jednoczesne zasilanie kilku urządzeń.
Wykonany z metalu, prezentuje się elegancko i jest odporny na uszkodzenia. Adaman Metal posiada wbudowany wyświetlacz LED, który pokazuje napięcie, natężenie prądu oraz poziom naładowania baterii.

Szybkie i bezpieczne ładowanie
Powerbank Baseus Adaman Metal obsługuje technologię szybkiego ładowania, co pozwala zaoszczędzić czas. Dodatkowo, duża pojemność baterii gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Zabezpieczenia chronią podłączone urządzenia przed przeładowaniem, rozładowaniem, przepięciami i przegrzewaniem.

| Kolor | Niebieski |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Metalowa obudowa Wskaźnik LED Metalowa obudowa Technologia Power Delivery (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OVP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OTP) Zabezpieczenie termiczne Quick Charge Super Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Wysokość | 27 mm |
| Długość | 154 mm |
| Prąd wyjściowy | 5 A 3,25 A 2 A 3 A 1,5 A 2,5 A 4,5 A |
| Napięcie nominalne | 20 V 15 V 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |



























































